Dit jaar houdt BNN voor het eerst in september/oktober geen ‘winterpresentatie’….
En dat terwijl BNN op 6 september VIJF jaar bestaat. Je zou denken dat ze het juist nodig hebben bij BNN, aandacht voor zichzelf…Immers op 31 december moeten er wel minstens 150.000 leden staan ingeschreven, een aantal dat de Tweede Kamer al verlaagd had voor BNN (oorspronkelijk 300.000).
BNN wil nu einde jaar een seizoenspresentatie doen….Het is voor ze te hopen dat dan de benodigde leden binnen zijn; makkelijk is het niet,
al valt wel op dat BNN in dit soort tijden als het ware verplicht om haar eigen voortbestaan op de ledenbedeltoer is……..En dan zal misschien weer de rivaliteit tussen de gevestigde orde (de ‘oude’ omroepverenigingen) versus BNN misschien wel de kop opsteken, wat op zich de nutteloosheid van dit publieke omroepstelsel onderschrijft maar goed….Gerard Timmer succes! (wel jammer dat ie gestopt met zijn eigen weblog!)